Elegancja w stylu BOHO – biżuteria HAND MADE z naturalnych surowców -Yvon Producent biżuterii modowej
 
facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Elegancja w stylu BOHO – biżuteria HAND MADE z naturalnych surowców

29 listopada 2023

Kto powiedział, że elegancka biżuteria to tylko ta wykonana z metali szlachetnych? Osoby ceniące sobie swój styl, kreatywne i kochające oryginalność, o wiele bardziej polubią kamienie naturalne w połaczeniu z drewnem lub rzemieniami, na przykład w nurcie boho, święcącym obecnie triumfy popularności. Nasze propozycje z naturalnych surowców, wykonane ręcznie, doskonale nadają się do casualowych stylizacji, jak i na najważniejsze okazje. Poznaj je!

Biżuteria boho —  co proponujemy?

Styl ten jest nierozłącznie związany z naturalnymi materiałami, dlatego jest idealny dla osób chcących żyć blisko natury. Naszyjniki czy bransoletki z takich surowców jak drewno i rzemienie, a także minerały w wielu odmianach, to świetne dopełnienie stylizacji boho, ale nie tylko. Nasze ozdoby równie dobrze będą pasować do jesiennych swetrów, jak biurowych koszul —  tym bardziej że można je stylizować na różne sposoby. Dzięki wykonaniu ręcznemu wszystkie te produkty są niepowtarzalne i mają w sobie duszę, jakiej na próżno szukać w wyrobach masowych. W dodatku są trwałe, a niektóre z nich, np. te wykonane z drewna i skóry, pięknie się starzeją, z czasem nabierając wyjątkowego charakteru.

Sprawdź naszą ofertę!

Styl boho już od dawna jest bardzo popularny i na pewno szybko się to nie zmieni. Postaw na naszą ofertę hurtu biżuterii i wybierz modne propozycje z naturalnych materiałów, a na pewno szybko znajdziesz na nie nabywców! Proponujemy skórzane rzemyki, ozdoby z drewna, koralików i naturalnych minerałów.

Pozostaw komentarz