RSS

News

Biżuteria z ŻYWICY syntetycznej jest podstawową linią biżuterii YVON. Drugim, bardzo zbliżonym materiałem jest podobna wizualnie macica perłowa (materiał już jubilerski), którą w naszych kompletach barwimy na kilkanaście intensywnych kolorów. Oba materiały w połączeniu z wyjątkowymi wzorami kompletnych zestawów: naszyjników, bransolet i kolczyków - to ulubiony rodzaj biżuterii naszych Klientek już od wielu lat. To dla Was, drogie Panie, zmieniamy się tak dynamicznie - co miesiąc wprowadzamy zupełnie nową, niepowtarzalną wzorniczo, kolekcję biżuterii. Zawsze jednak, wśród nowych propozycji, znajdziecie swoje ulubione produkty :)
Najnowsza linia biżuterii YVON GLAMOUR na lato to wyjątkowe dzieła HAND MADE – każdy produkt z tej kolekcji jest ręcznie szydełkowany przez uzdolnione hafciarki. Każdy naszyjnik, czy kolczyk wymaga ogromnego nakładu czasu, ale efekt tej biżuterii jest wyjątkowo kobiecy i niepowtarzalny. Całość wykonana jest z wysokiej jakości fasetowanych szklanych kryształków, z których KAŻDY OPLECIONY JEST błyszczącą nicią w splocie szydełkowym. Elementy metalowe wykonane z mosiądzu – stopu metalu, w skład którego wchodzi miedź, która z kolei ma właściwości lecznicze.
My też mamy już dość zimy! Wiosnę powitaliśmy na malowniczych plażach Florydy. Ty też nie możesz się już doczekać nowych letnich kolekcji YVON? Zajrzyj na zdjęcia z backstage'u i podpatrz nowe wzory najpiękniejszych bransolet, kolczyków i naszyjników, jakie zaprojektowaliśmy na nadchodzący słoneczny sezon.
Drogie Panie, zestawy bransolet to nadal podstawowy MUST HAVE każdej z nas. Możecie je łączyć zupełnie swobodnie - skórzane rzemyczki z delikatnymi koralikami, z drobną ceramiką, z metalowymi charmsami. Czy trzeba się pilnować i nie łączyć zbyt wielu kolorów i fasonów? Uważamy, że im bliżej lata, tym należy się każdej z nas więcej swobody i szaleństwa :)
Zapraszamy Państwa na Targi PANORAMA BERLIN, które odbywają się w dniach 16-18 stycznia 2018r. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 5.24. Zaprezentujemy całą kolekcję na sezon wiosna-lato 2018.
Serdecznie zapraszamy na Targi Baltic Fashion & Textile Wilno, które odbywają się w dniach 19-21 października 2017r.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C-13. W czasie targów pragniemy zaprezentować całość kolekcji, które przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.  
TARGI GOLD EXPO -6 października 2017
Serdecznie zapraszamy na targi GOLD EXPO, które odbywają się w dniach 5-7 października 2017r.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D-14. W czasie targów pragniemy zaprezentować całość kolekcji, które przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.  
Nowy pomysł na łączenie elementów biżuteryjnych - bransoletka w zestawie z pierścionkiem. Co Wy na to? Oczywiście tylko z naturalnej skóry i antyalergicznych metali nieszlachetnych. Tylko klasyczne połączenia kolorystyczne - głęboka czerń i czekoladowy brąz z matowym złotem oraz platyną.  
Na powitanie jesieni przygotowaliśmy dla naszych klientek prawdziwy HIT! Oto nowa linia ekskluzywnej biżuterii na co dzień wykonana ze skórzanych rzemieni w połączeniu ze skórą bydlęcą z naturalnym włosiem. Kolory? MUST HAVE: krwista czerwień, kobaltowy, czarny oraz mysi. 
KOLOROWA JESIEŃ z YVON -30 września 2017
Kolorowa emalia w połączeniu z bajecznie kolorową żywicą syntetyczną to ciąg dalszy podstawowej linii wzorniczej biżuterii YVON.  Sprawdź jakie piękne jesienne połączenia kolorystyczne przygotowaliśmy na przywitanie jesieni. Nasza stacjonarna hurtownia sztucznej biżuterii YVON dostępna jest do Państwa dyspozycji w nowych godzinach pn - pt: 8-16 oraz w soboty 9-13. Zapraszamy!