Pierścionki hurt - sztuczna biżuteria -Yvon Producent biżuterii modowej
 
facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Pierścionki

ZAŁÓŻ KONTO I UZYSKAJ DOSTĘP DO CENNIKA HURTOWEGO - minimalne zamówienie 500 zł netto /przesyłka na terenie Polski GRATIS/

Pierścionki - hurtownia sztucznej biżuterii Yvon Pierścionki Yvon Pierścionki z kolekcji Yvon

Dopełnieniem kobiecej stylizacji są niewątpliwie pierścionki. W naszej ofercie naszej hurtowni biżuterii prezentujemy modele, które powstały z połączenia wysokiej jakości materiałów i aktualnych trendów. Wyraźnie wybijają się modele wykonane z zastosowaniem żywicy syntetycznej, która przypomina strukturą kamień bądź bursztyn. Materiał doskonale imituje naturalne minerały, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo szlachetnie.

Dodatkową zaletą stosowania elementów syntetycznych jest duża dowolność w obróbce. Uzyskujemy niezwykłe, nietypowe kształty, co przekłada się na bardzo efektowny wygląd całości. W ofercie naszej hurtownii przedmioty utrzymane w odmiennej kolorystyce i wzornictwie. Dużą zaletą naszych wyrobów jest możliwość regulacji. Specjalna konstrukcja pozwala na dopasowanie do rozmiaru palca. Wykonana jest z trwałego metalu, więc nawet częste regulacje nie spowodują zniszczenia pierścionka.

 

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po