facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Jedwabne kolczyki

29 stycznia 2021

Jeśli cenisz delikatne, kobiece dodatki do różnych stylizacji, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Prowadzimy hurtownię biżuterii, sprzedajemy modne i eleganckie jedwabne kolczyki. Zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tych wyrobów jubilerskich.

Jak powstają jedwabne kolczyki?

Nasza hurtownia biżuterii działa w branży jubilerskiej od 2005 roku. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i dystrybucją, m.in. jedwabnych kolczyków. Ich wytwórstwo wymaga precyzji i doskonałości. Kwiaty wykonane z tego delikatnego materiału są formowane na ciepło, a następnie mocowane na metalowym elemencie. Całość dopełniają delikatne pręciki, schowane wewnątrz wyrobu. Dzięki temu nie rzucają się w oczy, jednak podtrzymują ozdobę.

Stwórz stylizację z naszymi kolczykami!

Ten rodzaj biżuterii wyróżnia niezwykła lekkość. Dzięki temu możesz być pewna, że żaden z kolczyków nie obciąży Twojego ucha. Jeśli masz problemy i nie możesz nosić ciężkich dodatków w uszach, są to produkty dla Ciebie! Świetnie sprawdzają się na wiele okazji, zarówno na co dzień, pasują, np. do letnich i wiosennych stylizacji, jak i na specjalne okazje: możesz je założyć na wiele rodzinnych zabaw lub na imprezy w plenerze. Mnogość kolorów sprawia, że istnieje możliwość zebrania całej kolekcji tych wyrobów jubilerskich i dopasowywania ich do rodzaju i odcienia ubioru.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty naszej hurtowni. Produkujemy nowoczesne ozdoby do uszu, wykonane z jedwabiu i elementów dekoracyjnych. Z pewnością także świetnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej Ci osoby!

Pozostaw komentarz