Kolczyki wieczorowe -Yvon Producent biżuterii modowej
 
facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Kolczyki wieczorowe

28 grudnia 2021

Zaproszenie na ślub, firmowy event, okolicznościowy bal czy ważna kolacja – jest wiele okazji, podczas których chcemy wypaść jak najlepiej, olśniewając swoim wyglądem. Do kreacji na takie okazje dodatkiem must have są kolczyki wieczorowe. Modele znajdujące się w kolekcji, którą przygotowała nasza hurtownia biżuterii, będą najlepszym wyborem. Oferujemy ozdoby pasujące do najróżniejszych sukienek czy eleganckich garniturów lub kombinezonów. To produkty wysokiej jakości wykonane z czystej miedzi, mosiądzu, mosiądzu pozłacanego, czyli metali w 100% antyalergicznych.

Wybierz kolczyki wieczorowe z cyrkonią lub innymi dodatkami

Część modeli kolczyków wieczorowych dostępnych w naszej hurtowni zrobionych jest z prawdziwych cyrkonii, które zalicza się do najpopularniejszych kamieni jubilerskich, wykorzystywanych do tworzenia najróżniejszych wyrobów biżuteryjnych. Wyróżnia je wyjątkowy, charakterystyczny blask, przez co uważane są za doskonałą imitację diamentów.

Jak dopasować biżuterię do kreacji na specjalną okazję? Jeśli ma prostą formę, można założyć efektowne kolczyki wieczorowe np. duże wiszące, z cyrkoniami kolorowymi lub przeźroczystymi, bądź takie, które wyróżniają się oryginalnym kształtem. Wtedy te dodatki będą odgrywać pierwszoplanową rolę. Do stylizacji w jasnych, pastelowych lub w żywych kolorach warto za to dobrać takie, których barwy dopełnią całość.

W naszej hurtowni biżuterii z pewnością znajdziesz wiele ciekawych wyrobów jubilerskich do wykorzystania na specjalne wyjścia! Już dziś poznaj całą ofertę i złóż zamówienie!

Pozostaw komentarz