facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Sesja zdjęciowa w Paryżu: idealny moment, by zaprezentować nową kolekcję od YVON!

7 stycznia 2020

Trudno nie zakochać się w stolicy Francji – to właśnie tutaj powstają najpiękniejsze ślubne i narzeczeńskie sesje zdjęciowe. Po raz kolejny postanowiliśmy skorzystać z cudownych paryskich plenerów i stworzyć dla nowej kolekcji YVON idealne kadry, w których będzie ona wyglądać perfekcyjnie. Paryż przywitał nas ciepłymi, jesiennymi promieniami słońca oraz bogactwem barw charakterystycznych dla tej pory roku. Pogoda nam sprzyjała, dlatego z zapałem zabraliśmy się do pracy. Efekty możecie podziwiać na naszej stronie, a jeżeli przy tej okazji przyjdzie Wam do głowy zorganizowanie sesji narzeczeńskiej w Paryżu, służymy garścią dobrych rad: oczywiście w kwestii dodatków!

Zobacz efekty naszej pracy i zainspiruj się zdjęciami z paryskiej sesji fotograficznej

Klimat największego miasta we Francji od zawsze sprzyjał zakochanym. Już sztuka i literatura nie na darmo nazwała go „miastem miłości” - postanowiliśmy wykorzystać to miano, by jak najpełniej oddać nasze uczucia do wysmakowanych i stylowych kosztowności. Wystarczy spojrzeć na romantyczne uliczki, tętniące życiem główne paryskie trakty, zaobserwować artystów szukających inspiracji wśród gustownych kamieniczek. Paryż to nieograniczone wręcz źródło wyjątkowych kadrów, które doskonale oddają piękno naszej biżuterii. Idealnie komponuje się ona ze stylizacjami we francuskim stylu, zatem jeżeli myślicie o wycieczce do Paryża, warto właśnie w takie się zaopatrzyć. Nasza hurtownia biżuterii sztucznej YVON oferuje komplety, które dopasują się zarówno do miejskich, codziennych ubrań, jak i do sukienek wieczorowych lub tak modnych w stolicy Francji długich płaszczy czy eleganckich beretów. Wykonane przez nas paryskie zdjęcia udowadniają, że z opisanymi stylizacjami dobrze komponują się nie tylko złoto i srebro: również sztuczna biżuteria wysokiej jakości wygląda z nimi perfekcyjnie.

Planujesz sesję narzeczeńską albo ślubną? Wybierz do niej biżuterię od YVON!

Dodatki od YVON wpiszą się w klimat miłosnych, paryskich opowieści, a także oczarują swoim blaskiem i noszące je kobiety, i zakochanych mężczyzn. Pocałunek pod wieżą Eiffla, wspólny spacer deszczowymi uliczkami Paryża, popołudniowa kawa w artystycznej kawiarence? Dodaj do nich elegancką biżuterię, a poczujesz się jak rodowita Francuzka – stylowa kobieta, której nieobce są najnowsze modowe trendy. Nasze kolczyki, wisiorki i bransoletki sprawdzą się nie tylko podczas sesji narzeczeńskiej, ale i ślubnej. Jeżeli zatem w swoim wielkim dniu planujesz założyć nieco skromniejsze dodatki, to w trakcie zagranicznych zdjęć możesz pozwolić sobie na więcej. Sporej wielkości naszyjniki i wiszące kolczyki okażą się tutaj doskonałym rozwiązaniem. Teraz wystarczy tylko wybrać scenerię, w której chcecie zrobić zdjęcia. Niezależnie od tego, czy będzie to zaciszny hotelowy pokój albo kawiarnia, czy może zatłoczony paryski bulwar, biżuteria YVON idealnie podkreśli wyjątkowość tej chwili.

Pozostaw komentarz