Stal szlachetna – stal 316L, złocona metodą PVD, bardzo odporna na ścieranie i zarysowania -Yvon Producent biżuterii modowej
 
facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Stal szlachetna – stal 316L, złocona metodą PVD, bardzo odporna na ścieranie i zarysowania

22 września 2023

Oto, co poleca hurtownia biżuterii ze szlachetnej stali nierdzewnej

W naszej ofercie znajdziesz modne bransoletki damskie, kolczyki i naszyjniki ze stali szlachetnej 316L, która – złocona metodą PVD – prezentuje się nadzwyczaj stylowo i elegancko. Fizyczne naparowywanie polega na tym, że umieszcza się bransoletki ze stali szlachetnej i inne elementy biżuterii w przestrzeni, w której panuje ekstremalnie wysoka temperatura, sięgająca nawet 400℃, i nanosi się rozpylone cząsteczki na powierzchnię. Dzięki temu powłoka jest rozłożona równomiernie i wygląda naturalnie, a materiał zyskuje imponującą odporność na zarysowania, ścieranie czy inne uszkodzenia mechaniczne. Naszyjniki, bransoletki i kolczyki ze stali szlachetnej złocone metodą PVD są też:

  • przyjazne alergikom,
  • antybakteryjne,
  • odporne na korozję.

Wybierz biżuterię ze stali 316L dostępną w naszej hurtowni!

Jako hurtownia biżuterii zestali nierdzewnejYvon oferuje bogaty wybór kolczyków, naszyjników i bransoletek, które przypadną do gustu każdej kobiecie poszukującej stylowych, modnych dodatków. Sięgnij po eleganckie ozdoby i ciesz się nimi przez lata!

Pozostaw komentarz