facebook twitter youtube instagram
Fundusz ue

Styl glamour

30 kwietnia 2021

Szukasz wyjątkowej biżuterii, dzięki której uzupełnisz swoje codzienne stylizacje i uczynisz je bardziej oryginalnymi? W naszej hurtowni biżuterii sztucznej znajdziesz eleganckie i modne dodatki ze sztucznymi kryształkami, które podkreślą Twój unikalny styl oraz pięknie rozświetlą Twoją twarz i podniosą pewność siebie. Nie obawiaj się nosić ich w połączeniu z dużymi kolczykami z jedwabiu, by osiągnąć niepowtarzalny efekt. 

Cechy biżuterii glamour

Pierwotnie słowo glamour odnosiło się do rzucenia na konkretny przedmiot lub osobę czaru, czyniącego obiekt bardziej atrakcyjnym w oczach otoczenia. Dopiero w XIX wieku określenie to zyskało dzisiejsze znaczenie i wskazuje takie cechy, jak elegancja, szyk i luksus. Czym więc charakteryzuje się biżuteria glamour? Jest to popularny styl, oparty na:

  • wielorzędowych łańcuszkach z licznymi przywieszkami, takimi jak monety, czy sztuczne perełki i kryształki,
  • subtelnym, ale nienachalnym błysku - dodatki nie powinny być matowe, ale nie mogą też błyszczeć zbyt mocno, by nie otrzeć się o kicz, 
  • delikatności poszczególnych elementów i bogactwie całej stylizacji, 
  • kolorze złota lub starego złota. 

Hurtownia biżuterii sztucznej yvon.pl proponuje subtelne, ale niezwykle efektowne dodatki, które rozświetlą i ożywią każdą stylizację. Styl glamour w tym sezonie bije wszelkie rekordy popularności. Wyważona, ale jednocześnie odważna elegancja sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na wieczorowe wyjścia i przyjęcia. Sprawdź ofertę hurtowni i odkryj z nami swój unikalny, jedyny w swoim rodzaju styl. 

Pozostaw komentarz